Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, květiny, symboly, zelenina, stavby, náboženství, hmyz, přístroje, jídlo a nápoje, láska, nápoje, muži, Vánoce a Advent, hudba, auta, věda, mapy, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, dopravní prostředky atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politika, záliby a hobby, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, poruchy, přezdívky, umělci a umění, psychologie, filozofie, státní správa, křesťanství, národnost, sportovci a sportovkyně, mytologie, zločin a právo, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, Spisovatelé a básníci atd.

Klíčová slova: weby, hyperlinky, multimédia, Online testy zdarma, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, internet, Obrázky a kliparty zdarma, Federace USA, Cameroon, R, Staré hry online, zadarmo, kuriozity

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, náboženství a křesťanství, kultura, psychologie, rostliny, politika, nemoce, matematika, školství, nástroje, nápoje, materiály, literatura, technika, software, hardware, sport, počítače, stavebnictví, fyzika, různé, filozofie, zločin a právo, český jazyk atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Normalizace, Náboženství, Sochař, Orlík, Druhá světová válka, Slovenští prezidenti, Skladatel, Američan, Pedagog, Nežijící, Američané, Voják, Nobelova cena, Florida Panthers, Žhavé výstřely, Country, Režisér, Brno, Hejtmani, Herec, Ital, Básník, Protektorát, Francie, Trest smrti, Textařka, Faraon, Generalissimus, Atentát, Olympijští vítězové, Itálie, Slováci, Hudba, Československo, AIDS, Válka apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Full HD tapety na PC zdarma - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro displej, PC, mobilní telefon, monitor, phablet, počítač, notebook, mobil, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 2000, Lubuntu, Windows XP, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Linux Fedora, Windows Me, Red Hat Linux, Windows 7, Windows 10, Microsoft Windows Vista. Full HD tapety na PC z kategorií rostliny, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, zvířata, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, auta, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, voda a bubliny, sportovní pozadí, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, wallpapery. Stahujte v rozlišení 1440x900, 412x846, 393x786, 1920x1280, 1366x1024, 1152x1920, 360x720, 1080x1800, 1280x960, 1536x2048, 1280x854, 768x1024, 854x480, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 640x480 atd.

Keywords:URL, linky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Full HD tapety na PC zdarma, Alyssa Milano, Hry pro dívky online, Online hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Travel in USA, Nejlepší online hry zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, A

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Fórky, anekdoty, vtípky, černý humor, ftipy, frky

Chcete se uvolnit? Fórky, anekdoty, vtípky, černý humor, ftipy, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O manželství, Vtipy o cikánech, O Windows, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O škole, O Němcích, Vtipy o doktorech, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O ženách apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Slovník pojmů Co je to?, webové stránky, Omalovánky k vytištění, Seznam zkratek a akronymů, cestování, Vlajky států USA, Tým NHL Edmonton Oilers, M, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Superhry a hry online zdarma, Obrázky vlajek měst ČR

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Tapety na plochu počítače - full HD wallpapery ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu počítače. lze použít v tablet, notebook, smartphone, monitor, mobil, ultrabook, PC, displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Windows Me, Windows NT, Mac, Android, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows 98, BlackBerry OS. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií Rally, závody aut, zvířata, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, motorky, Formule 1, nature - příroda, sportovní wallpapery, fraktály, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, sportovní a závodní auta. Zvolit si můžete z velikostí 4800x1200, 1366x1024, 1280x960, 1600x900, 1920x1280, 750x1334, 1800x1440, 1920x1440, 2560x2048, Full HD 1080x1920, 1080x1920, 800x1280, 854x480, 2560x1440, 1280x854, širokoúhlé 1366x768 atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: zdarma, školství, webovky, Obrázková přání k svátku podle jmen, zajímavosti, info, zeměpis, Profesionální klub ledního hokeje Vegas Golden Knights, Stručný encyklopedický slovník, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Prapory regionů a království

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, v čem spustit, jak otevřít, jak vytvořit, čím zobrazit, jak exportovat, jak spustit, v čem upravit, kterak editovat, čím prohlížet následující typy souborů: konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, dokumenty, internet a web, komprimace dat, video soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, koncovky souborů apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: F, Přehled souborových přípon, Dopravní značky, zdroje informací, Vše o Vánocích, Biografie Mandy Moore, volný čas, humor, Obrázky a kliparty zdarma, Adventní magazín, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro děti, Biografie Sandra Bullock, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Drzý papoušek: Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Další odkazy:

Liverpool Football Club
Arsenal F.C.
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přání a přáníčka
Tým NHL Florida Panthers
Tipy na zajímavé weby
Gratulace zdarma
Naše tipy na užitečné weby
Profesionální klub ledního hokeje New Jersey Devils
Tipy na Partnerské weby
Cestování do USA
Biografie Jennifer Aniston
Doporučené odkazy
Ruletas electrónicas casino
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.