Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, nápoje, náboženství, mapy, ptáci, ženy a dívky, zelenina, stavby, dopravní prostředky, muži, sport, věda, nástroje a přístroje, láska, halloween, hudba, hmyz, jídlo a nápoje, symboly, auta, osobnosti a lidé, přístroje, smajlíci a emotikony atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Online testy zdarma bez registrace, Obrázky na plochu PC, pro dospělé, Vlajky států jižní Asie, K, zdroje informací, B, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Hry pro nejmenší děti online zdarma, pro děti, V, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, jak exportovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, v čem upravit, jak spustit, jak otevřít, jak přehrát, kterak editovat soubory těchto typů: systémové soubory, dokumenty, spustitelné soubory, komprimace dat, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, písma, fonty, hudební audio soubory, obrazy disků apod.

Aforismy, výroky, motta, myšlenky, úsloví, moudra, moudrosti

Citáty slavných osobností, Aforismy, výroky, motta, myšlenky, úsloví, moudra, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o lásce, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Keywords:Full HD wallpapery ke stažení, tipy, K, internet, Arsenal football club, webovky, zdarma, weby, Biografie Lucy Liu, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, doporučujeme, hyperlinky

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Střílečky, Pro dívky, Oddechové, Velikonoční hry, Karetní, Závodní, Logické, Klasické, Strategie, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, odkazy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Dopravní značky, Seznam vlajek měst České republiky, multimédia, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Hry pro nejmenší děti online zdarma, školství, info, linky

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: stavebnictví, nemoce, kultura, náboženství a křesťanství, příroda, účetnictví, jídlo, věda, zkratky, psychologie, technika, zločin a právo, hardware, lékařství a medicína, literatura, bankovnictví, nápoje, různé, školství, ekonomie a ekonomika, český jazyk, politika, rostliny, chemie atd.

Kameňáky, fórky, vtipné texty, ftipy, fóry, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, fórky, vtipné texty, ftipy, fóry, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O škole, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O gayích a homosexuálech, O důchodcích apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, státy usa, týmy NHL, mezinárodní organizace, hudební zkratky, politické strany a hnutí, geocaching, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu apod.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nevada, Arkansas, Maryland, Illinois, Michigan, Washington, Colorado, Kentucky, Aljaška, Missouri, Ohio, Minnesota, Georgie, Wyoming, Západní Virginie, Virginie, Vermont, Kansas, Nebraska, Severní Karolína, Havaj, Massachusetts, Florida, Wisconsin, New Jersey, Mississippi atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Úspory a spoření, Dopravní značky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Sexy Ashlee Simpson, webové stránky, Kliparty zdarma ke stažení, Biografie známých osobností

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Gymnasté, První republika, Prezident, Hokejisté, Režisér, Poslanec, Francie, Esejista, Romantismus, Boston Bruins, Prezidenti USA, Ekonom, Sebevražda, Renesance, Exilový prezident, Miliardáři, HIV pozitivní, Pedagog, Herečka, Podnikatel, Architekt, Antropolog, Křesťanství, Hudba, Normalizace, Státník, Mluvčí, Vůdce, Brno, Olympijští vítězové, Diplomat, Textařka, Ital, Básník, Francouz, Pittsburgh Penguins apod.

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, světoví i domácí politici, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hokej, Nobelova cena, KSČ, Vůdce, Miliardář, Básník, Miliardáři, Washington Capitals, Olympijský vítěz, Trenérka, Habsburkové, Hudebnice, Prezidenti, Dallas Stars, Ekonom, Historik, Egypt, Mim, Čech, Filozof, Prezidenti ČR, Básníci, Starověký Egypt, Čeští králové, Američan, Masový vrah, Francouz, KHL, Hejtman, Ministr zahraničí, Pittsburgh Penguins, Avangard Omsk, Manýrismus, Teolog, Maršál, Skladatel apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Klíčová slova: odkaz, K, internetové stránky, Online vánoční webzine, výukové pomůcky, Prodej, inzerce, bazar, URL, Hry pro kluky, Seznam státních vlajek, cestování, zábava, humor, Computer games, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Divná vodka: Ta vodka chutná jako ředidlo.

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Ta vodka chutná jako ředidlo.

Další odkazy:

Ekonomie, Karl Marx
HTML Online browser games
Doporučené odkazy
Obrázky k svátku a k jmeninám
Luis Alberto Suárez
Linky na partnerské weby
Obrázek Rozesmátá blondýna
Tipy na Partnerské weby
Lionel Messi argentínsky futbalista
Tipy na užitečné weby
Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky
Omalovánky k vytištění pro děti
Odkazy na zajímavé weby
Obrázková přání k svátku podle jmen
Arizona Coyotes

Děkujeme vám za vaši návštěvu.