Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Náš tip, hry i všeobecné informace

černý humor, fóry, vtípky, vtipné texty, kameňáky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, vtípky, vtipné texty, kameňáky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku apod.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Střílečky, parkování - parkovačky, Klasické, Velikonoční hry, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Karetní, Sportovní, Oddechové, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Logické, Závodní a podobně.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, hudba, náboženství, muži, přístroje, hmyz, zvířata, halloween, nástroje a přístroje, ovoce, ptáci, věda, symboly, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, Vánoce a Advent, auta, mapy, láska, stavby atd.

Klíčová slova: zadarmo, cestování, tipy, Online biografie, životopisy osobností, Warez, M, Super online flash hry, zeměpis, Úspory a spoření, Nejlepší online hry zdarma, odkazy, Dopravní značky, webovky

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj apod.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nevada, Jižní Karolína, Aljaška, Washington, Kalifornie, Rhode Island, New York, Pensylvánie, Missouri, Louisiana, Oregon, Connecticut, Florida, Havaj, Iowa, New Hampshire, Delaware, Michigan, Ohio, Maryland, Idaho, New Jersey, Tennessee, Georgie, Texas, Západní Virginie atd.

Keywords:Obrázky vlajek států světa, Onlinovky zdarma, hyperlinky, Kliparty pro Office, Tapety na plochu hmyz, internetové stránky, Vlajky států USA, Webové online testy zdarma, Biografie Sandra Bullock, pro dospělé, odkaz, Adventní magazín

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Wallpapery na plochu PC - počítačové tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapery na plochu PC. doporučujeme pro PC, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, mobil, monitor, phablet, notebook, tablet, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows Me, OSX, Mac, Linux Ubuntu, Linux Fedora, FreeBSD, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Chrome OS. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, zvířata, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, fraktály, fantasy, nature - příroda, Formule 1, free wallpapers, oceán, moře, pláže, motorky, sportovní a závodní auta, ptáci, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny. Dostupné velikosti jsou 412x846, 360x720, 1600x900, 4800x1200, Full HD 1080x1920, 1280x720, 2560x1600, 1280x800, 1800x1440, 800x600, 1920x1080, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 3200x1200, 1080x1920, 1280x960 atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: kuriozity, Vlajky měst České republiky, Tapety na plochu PC, Wayne Rooney futebolista ingles, Full HD pozadí ke stažení, doporučujeme, pro děti, Wayne Rooney angielski piłkarz, Stručný encyklopedický slovník, volný čas, linky, zajímavosti

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, vodorovné značení apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry . Naleznete zde Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro děti, Postřehové hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Logické hry, Animace, Strategie, Relaxační hry, Bojové hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, úřady a ministerstva, týmy NHL, měny, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, státy usa, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, okresy České republiky, firmy a společnosti, země EU, geocaching apod.

Klíčová slova: V, č, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Carolina Hurricanes, Hry pro kluky, internet, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Sexy Charlize Theron, zdarma, Přehled formátů souborů, Stručný encyklopedický slovník

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní hry, Akční hry, Bojové hry, Animace, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Strategie, Relaxační hry, Hry pro děti, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Logické hry a tak dále.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Fóry, kameňáky, fórky, vtípky, černý humor, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Fóry, kameňáky, fórky, vtípky, černý humor, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O mužích, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O Němcích, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky apod.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Auta a závodní, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, online html5 hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Strategické onlinovky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Kliparty zdarma, weby, Profesionální klub ledního hokeje Calgary Flames, F, Online hry zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Dopravní značení, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, V, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nesouhlas s trestem: Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

„Ten hokejista Jágr je ale skrblík!” „Proč myslíš?” „Vyhrál už tolik Zlatých hokejek a na mistrovství hraje s dřevěnou!”

Další odkazy:

Ashlee Simpson
Alyssa Milano
Zajímavé internetové odkazy
Detroit Red Wings
Flags of the world
Linky na partnerské weby
Celebrity Catherine Bell
Zajímavé webové stránky
Plenty of Fish
Tipy na Partnerské weby
Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Libro de colorear
Odkazy na užitečné webové stránky
Chelsea Football F.C.
Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.