Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Síť pro děti, studenty i dospělé

Pozadí na PC - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC. vhodné pro ultrabook, displej, notebook, mobil, počítač, smartphone, PC, mobilní telefon, monitor, phablet, tablet a pro operační systémy Windows 2000, BlackBerry OS, Mac, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, FreeBSD, Windows 10, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Windows XP, Android. Tapety na plochu PC z kategorií nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, motorky, sportovní wallpapery, zvířata, flóra, stromy, fantasy, vesmír, kosmos, ptáci, oceán, moře, pláže, fraktály, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut. Zvolit si můžete rozměry 1600x2560, 1600x1200, 768x1024, 1280x720, 1600x900, HD 1280x720, 2560x1920, 1280x768, 1152x864, 800x1280, 1920x1440, 393x786, 360x760, 1440x900, 1366x768, 1080x1920 atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: zadarmo, F, školství, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Wayne Rooney, doporučujeme, Dopravní značení, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Thierry Henry, cestování, počítače, volný čas, zajímavosti

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Závodní moto hry, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: umělci a umění, sportovci a sportovkyně, historie, křesťanství, věda, fikce a fantasy, politika, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, psychologie, záliby a hobby, profese a zaměstnání, přezdívky, osobnosti, politici, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, školství a vzdělávání, poruchy, filozofie, vlastnosti, národnost atd.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Keywords:internetové stránky, zábava, Full HD tapety na PC zdarma, webové stránky, Tapety na plochu motorky, Přehled formátů souborů, Přehled zkratek a akronymů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Benin, zeměpis, Online hry zdarma, odkaz

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční punč, Vánoční trhy, Anglicky, Blahopřání, Vánoční ozdoby, Přání, Ostrava, Hostina, Brno, Jídlo, Vánoční stromek, Advent, Vánoční dekorace, Píseň, Monitor, Stromeček, Pro děti, K Tisku, Santa, Vánoční pozadí, Vánoční kaktus, Windows, LED svíčky, Zima, Ohňostroj, Vánoční koledy, Košíčky, Betlém, Šišky, Štědrý večer, Francouzsky apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení apod.

Nej hry online

Zapařte si nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Závodní, Pro dívky, Střílečky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Klasické, Logické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie a podobně.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník, V, Rolet kasino dan judi, zdroje informací, zdarma, Online hry pro děti zdarma, Shakira, pro dospělé, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, multimédia, Pozadí na PC

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, ptáci, láska, přístroje, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, rostliny, zelenina, hmyz, smajlíci a emotikony, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, hudba, osobnosti a lidé, věda, ženy a dívky, mapy, květiny, ovoce, symboly, zvířata, náboženství atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak otevřít, jak převést, jak konvertovat, jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit, kterak editovat, jak vytvořit, jak spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: hudební audio soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, internet a web, písma, fonty, konfigurační soubory, systémové soubory, video soubory, dokumenty, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: odkazy, hyperlinky, info, Flags of the world, humor, Stručný encyklopedický slovník, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Free style neboli volný styl, kuriozity, Vlajky amerických států USA, Státní vlajky zemí

Obrázky na PC - pozadí na tablet

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. vhodné pro monitor, mobilní telefon, PC, tablet, ultrabook, mobil, smartphone, notebook, displej, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy macOS, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Windows Me, Windows 10, Linux Fedora, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Linux Xubuntu. Tapety do mobilu z kategorií hudební tapety, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, budovy a stavby, jídlo a nápoje, letadla, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, noční města, rostliny, zvířata, auta, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, dopravní prostředky, motorky, motocykly, příroda, krajina. Vyberte si rozměr z 800x1280, 1024x600, 854x480, 2160x3840, HD 1280x720, 1800x1440, 768x1024, 1600x2560, 1024x768, 1440x960, 1536x2560, 1920x1440, 1280x960, 1152x1920, 1280x800, 375x812 atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Imitátor, Herec, Manýrismus, Gymnasté, Herečka, Němci, Mluvčí, Poslanec, Skladatel, Prezidenti ČR, Američané, Prezidenti USA, Habsburkové, Charta 77, Vražedkyně, Avangard Omsk, Žijící, Podnikatelé, Obchodník, Vojevůdce, Vládce, Dramatik, Státník, Ministr, Faraon, Hejtman, KHL, Renesance, Zlatý slavík, Pop, Esejista, ČSSD, Malíř, Filozof, Rétorika, Ministr zahraničí apod.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Naleznete zde Oddechové hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Střílecí hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Barbie hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Oblíkačky, Logické hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Klíčová slova: F, Nejlepší online hry zdarma, tipy, internet, Obrázky a kliparty zdarma, Cestovatelské tipy na cesty, weby, Přehled vlajek USA, Online hry pro děti zdarma, Vánoční magazín, ú, URL, Obrázek darované vajíčko, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Stezka odvahy: Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Další odkazy:

Arsenal Football England
Přesná předpověď počasí na 7 dní
Naše tipy na zajímavé stránky
Omaha Hold’em poker
Texty k jmeninám pro cestovatele
Partnerské internetové stránky
Aktuální počasí, srážky, meteoradar
Naše tipy na užitečné weby
Gratulace k Vánocům, Velikonocům, narozeninám a svátku.
Tipy na Partnerské weby
Cestování po České republice
Celebrita Christina Ricci
Tipy na zajímavé weby
Tým NHL Colorado Avalanche
Plzeňské památky, atrakce a pivo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.