Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, New Hampshire, Oklahoma, Tennessee, Iowa, Oregon, Severní Karolína, Kansas, Arkansas, Maine, Nebraska, Arizona, Kentucky, Florida, Maryland, Massachusetts, Washington, Louisiana, Jižní Karolína, Virginie, Delaware, Utah, Missouri, Rhode Island, Connecticut, Nevada atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Pro dívky, Hry pro děti, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Strategie, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Postřehové hry, Adventury, Logické hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Animace a tak dále.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Sportovní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Karetní, Oddechové, Velikonoční hry, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Logické, Střílečky, Strategie, Hry na vaření a smažení a podobně.

Klíčová slova: Světové vlajky, zadarmo, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, Biografie, životopis Gisele Bündchen, odkazy, Biografie slavných osobností, V, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, webové stránky, Vše o Vánocích, Dopravní značení, zábava

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, displej, phablet, monitor, PC, mobil, mobilní telefon, počítač, tablet a pro operační systémy Windows XP, Mac, Windows 10, Windows 7, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows 98, Linux Fedora, Java ME, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone). Pozadí na tablet z kategorií psi a štěňátka, sportovní pozadí, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, letadla, 3D a Abstraktní, hudební tapety, noční města, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, auta, motorky, motocykly, budovy a stavby, wallpapery, moře, oceány, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x2560, 640x480, hi res 2560x1920, 2048x1536, 375x812, 1440x960, 320x568, Full HD 1080x1920, 1366x1024, 360x760, 360x720, 800x1280, 1080x1800, 1152x864, 1680x1050, 2560x1440 atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Pozadí na plochu PC - pozadí na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. vhodné pro počítač, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, monitor, mobil, tablet, notebook, phablet, displej, PC a pro operační systémy Linux Xubuntu, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows Me, Windows 98, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows XP, Windows NT, Microsoft Windows Vista. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, fraktály, motorky, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 3200x1200, 1152x768, 800x1280, 375x667, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 1366x1024, 1920x1080 Full HD, 800x600, 1080x1920, 2048x1080, 1920x1440, 1920x1080, 1600x900, 1680x1050 atd.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Keywords:Vlajky spojených států amerických, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, webovky, Přehled formátů souborů, Online hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky, multimédia, Přehled formátů souborů, Biblické omalovánky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, volný čas

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, nástroje, různé, bankovnictví, zločin a právo, matematika, hardware, chemie, český jazyk, jídlo, rostliny, věda, fyzika, počítače, materiály, ekonomie a ekonomika, nápoje, účetnictví, stavebnictví, nemoce, zkratky, příroda, literatura, filozofie atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: URL, výukové pomůcky, internetové stránky, Obrázek Rozesmátá blondýna, odkaz, Dopravní značení, Nejhranější online hry zdarma, Obrázek Těhotenství, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F, kuriozity, Full HD tapety na PC zdarma

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Síť, cestování, počítače a internet

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Nobelova cena, Rakušan, Komunista, Imitátor, Egypt, Stoletá válka, Olympiáda, Závodník, Komunisté, Generalissimus, Mluvčí, ČSSD, Prezident, Hejtmani, Pittsburgh Penguins, Válka, NHL, Teolog, Podnikatelé, Poprava, Antropolog, HIV pozitivní, Rétorika, Obchodník, Prezident USA, Královna, Architekt, Charta 77, Trenérka, Hejtman, Básník, Vojáci, Trest smrti, Exilový prezident, Normalizace, Avangard Omsk apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, weby, zdarma, Obrázek Lékařka, Webové html5 hry zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, ú, Omaha Hold’em poker, doporučujeme, hyperlinky, Webové online testy zdarma

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tichá noc, Filmy, Jesličky, Monitor, Pro děti, Santa, Patchwork, Štóla, Vánoční pozadí, Vánoční ozdoby, Bramborový salát, Vánoční svícen, Stromeček, Vánoční koledy, Betlém, Schleich, Kuba, K Tisku, Desktop, Blahopřání, Vánoční ubrusy, Pastýř, K Vytisknutí, Omalovánky, Papírové ozdoby, Vosí hnízda, Striezelmarkt, Strom, Wallpaper, Špalda, Vánoční svařák apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Klíčová slova: školství, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Kliparty zdarma, A, zdroje informací, Celebrita Natalia Oreiro, Přehled zkratek a akronymů, zeměpis, Nejhranější hry online, pro dospělé, Online geografické testy zdarma bez registrace, Super free web games zdarma, Kate Winslet, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Peklo: Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Další odkazy:

Wallpapers na plochu auta
Warez Movies, software, music mp3
Tipy na zajímavé weby
Jessica Alba
Přání, gratulace zadarmo ke stažení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Athletic Bilbao klub
Zajímavé internetové odkazy
Svobodný software
Linky na partnerské weby
Kalkata city
Cristiano Ronaldo
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Kam na výlet?
Curacao

Děkujeme vám za vaši návštěvu.