Dále doporučujeme, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, v čem upravit, jak vytvořit, kterak editovat, čím prohlížet, jak spustit, jak importovat, jak převést, jak přehrát, jak otevřít soubory následujících typů: komprimace dat, dokumenty, grafiku, koncovky souborů, hudební audio soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Informace, důležité informace

Webové online testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, Kliparty pro Office, internet, zadarmo, Vlajky bývalých zemí, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry zdarma, Tým NHL Vancouver Canucks, tipy, č, počítače, V

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak otevřít, kterak editovat, jak spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit, jak importovat, čím prohlížet, v čem upravit soubory následujících typů: komprimace dat, spustitelné soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory, systémové soubory, písma, fonty, internet a web, dokumenty, obrazy disků, grafiku apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Křesťanství, Mluvčí, Český slavík, Protektorát, Američané, Češi, Generalissimus, KHL, Nobelova cena, Masový vrah, Orlík, Továrník, Dramatik, Textařka, Náboženství, Zpěvačky, Politik, Philadelphia Flyers, Poslanci, Avangard Omsk, Mim, Pop, Závodník, Básník, Manýrismus, První republika, Zpěvačka, Vojevůdce, Komunista, Kněz, Hejtman, Fotograf, Zavražděn, Filozof, Slovák, Francie apod.

World wide web, internet, důležité informace

Full HD tapety na PC zdarma - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. můžete využít v tablet, displej, monitor, notebook, mobil, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, PC, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Windows 10, SUSE Linux, OSX, Windows 98, Android, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Windows 95, Windows 7, Windows 2000. Wallpapery na tablet jsou rozdělené kategorií: velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, fraktály, Rally, závody aut, flóra, stromy, free wallpapers, ptáci, Formule 1, sportovní a závodní auta, nature - příroda, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, zvířata, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, fantasy. Dostupné velikosti jsou 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 1280x1024, 1680x1050, 768x1024, 320x568, 800x600, 1280x720, 1366x768, 360x720, 1024x768, 1600x900, 1920x1080 Full HD, 3200x1800, 1600x2560 atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj apod.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník, Nejhranější online hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Přehled formátů souborů, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, zábava, hyperlinky, Super free web games zdarma, Sexy Charisma Carpenter, Online biografie, životopisy osobností, kuriozity, Seznam přípon a koncovek souborů

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Klasické, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní, Oddechové, parkování - parkovačky, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Sportovní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Síť, důležité informace

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, ženy a dívky, zvířata, hudba, květiny, stavby, sport, zelenina, osobnosti a lidé, halloween, smajlíci a emotikony, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, hmyz, ovoce, nástroje a přístroje, rostliny, dopravní prostředky, auta, láska, přístroje, mapy atd.

Klíčová slova: odkazy, Biografie slavných osobností, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Fotografie Britney Spears, URL, Nejlepší školní testy a kvízy, PC pozadí pro Windows, Anna Kurnikovová, pro děti, Online hry pro děti zdarma, doporučujeme, Městské a obecní prapory obcí ČR

Výroky, aforismy, rčení, moudra, hlášky, moudrosti, přísloví

Citáty slavných osobností, Výroky, aforismy, rčení, moudra, hlášky, moudrosti, přísloví, z kategorií citáty o lásce, citáty o bohatství, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Střílečky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Adventury, Postřehové hry, Logické hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Karetní hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Animace, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: psychologie, Spisovatelé a básníci, politici, umělci a umění, státní správa, politika, vlastnosti, záliby a hobby, přezdívky, věda, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, zločin a právo, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, mytologie, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, národnost, rodinné a příbuzenské vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, školství a vzdělávání, křesťanství atd.

Náš tip, důležité informace

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, zkratky, software, rostliny, fyzika, filozofie, nemoce, stavebnictví, politika, sport, věda, kultura, internet, lékařství a medicína, nápoje, matematika, chemie, nástroje, náboženství a křesťanství, jídlo, účetnictví, různé, ekonomie a ekonomika, hardware atd.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v smartphone, tablet, phablet, mobilní telefon, mobil, počítač, obrazovka počítače, displej, ultrabook, notebook, monitor a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 95, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Mac, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, FreeBSD. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, fantasy, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, zvířata, fraktály, Rally, závody aut, Formule 1, květiny, ptáci, vesmír, kosmos, nature - příroda, motorky, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety. Vyberte si rozměr z 1600x2560, 1080x1920, 1680x1050, 320x568, 1280x960, 854x480, 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 1152x768, 800x600, 1280x720, 2160x3840, 2560x1920, 1280x768, Full HD 1080x1920 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: software, nástroje, literatura, školství, latina, zkratky, rostliny, cestování, lékařství a medicína, počítače, věda, náboženství a křesťanství, politika, zločin a právo, český jazyk, technika, materiály, jídlo, nemoce, stavebnictví, matematika, bankovnictví, hardware, sport atd.

Klíčová slova: linky, Online vánoční magazín, Stručný slovník pojmů a termínů, Tapety na plochu letadla, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Wallpapers na PC, Sao Tome and Principe, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky států a zemí světa, Nej hry online

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online. Mj. na webu naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Internet, síť, důležité informace

Klíčová slova: odkaz, M, humor, Státní vlajky zemí, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázek Servírka, V, webové stránky, zdroje informací, Full HD tapety na PC zdarma, Dopravní značky, Webové online testy zdarma, Maria Sharapova, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Tisková chyba: Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Další odkazy:

Biografie Kate Hudson
Levné letenky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Online hry zdarma
Antigua and Barbuda
Linky na partnerské weby
Význam slova Popelec
Tipy na Partnerské weby
Co je to omalovánka?
Odkazy na zajímavé weby
Salma Hayek
Timor-Leste
Doporučené odkazy
Biografie slavných osobností
Pejsci na plochu PC ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.